Hej! Witaj w świecie kobiet!

Coś o nas?

Jesteśmy butkiem który postał z myślą o kobietach w każdym wieku.
Oferujemy ubrania na każdą okazję zarówno na co dzień,do pracy, a także na wszelkiego rodzaju większe wyjścia.
Możesz zauważyć,że nasza firma oprócz sprzedaży ubrań zajmuje się także….

Stylizacją paznokci!

Pierwszy raz widzisz takie połączenie? To dobrze!

Cieszymy się, że możemy stworzyć miejsce jakiego jeszcze nie było.
Zgodnie z nazwą firmy pragniemy stworzyć świat kobiet, w którym każda z nas znajdzie coś dla siebie. Dla wielu z nas wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny.

Modne ubrania, zadbane i ozdobione paznokcie to bardzo ważne aspekty naszego wyglądu. Dlatego stworzyliśmy miejsce które będzie wychodziło naprzeciw takim potrzebom, miejsce które będzie małym światem każdej z nas !

Jako lokal stacjonarny posiadamy studio stylizacji paznokci połączone z show roomem butiku. Jeśli mieszkasz w Kielcach lub będziesz w nich gościnnie to serdecznie zapraszamy!

Jeśli jesteś z innego dowolnego miejsca zapraszamy do zakupów online. A jeśli jesteś klientką salonów stylizacji i przed każdą wizytą szukasz inspiracji, może u nas znajdziesz coś dla siebie. Jeśli jeszcze nią nie jesteś być może przekonamy Cię do spróbowania?

Wracając do tematu od którego odbiegłyśmy…
Starannie dobieramy naszych dostawców, byś mogła cieszyć się dobrą jakością zakupionych ubrań.
Posiadamy modele polskiej produkcji , które charakteryzują się świetną jakością wykonania oraz materiałów.
Chcąc zaspokoić potrzeby każdej z was posiadamy także modele zagranicznych produkcji których ceny są przystępne dla każdej z nas.

A co w świecie kobiet robią ubrania męskie?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że u wielu z nas nie odłącznym elementem planowania garderoby jest zaopatrzenie jej męskiej części. Wielu mężczyzn nie szuka sama ciekawych modeli co sprawia, że my jesteśmy mniej zadowolone, bo kto nie chciałby mieć modnie ubranego mężczyzny?

Dzięki nam możesz połączyć wasze zakupy, możesz znaleźć coś dla niego bez wychodzenia z domu, ale najistotniejsze jest to, że kupując już jemu zawsze możesz domówić coś dla siebie, no bo po co płacić za przesyłkę 2 razy?
Każda wymówka będzie dobra, my kobiety o tym wiemy!

Modne ubrania, zróżnicowane modele, piękne buty, zadbane i ozdobione paznokcie, setki pięknych kolorów do wyboru, gorące hity, błyszczące dodatki to właśnie my! To właśnie świat kobiet! Daj się ponieść i odnajdź się w nim razem z nami !